Jump to content

Welcome to ArenaCS
Inregistreaza-te acum pe forum, ca sa poti accesa functionalitatiile lui pe deplin. In cazul in care ai cont, da un click aici Logheaza-te - in cazul in care n-ai cont, da click aici Creaza-ti un cont doar cu un simplu click, gratuit!
Photo

Cerere unban boogyman

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

boogyman

boogyman

User nou

• Group:
    Members
  • Member Number:
    7098
    MENTION

Nick: boogyman

steamid: STEAM_0:0:26159987

motivul banului: wallhack

harta: de_dust2

de la ce admin ai luat ban: chiar nu stiu

dovezi: nu stiu la ce va referiti

alte precizari?: Mi se pare absurd sa iau ban pe motiv de wallhack cand nici macar nu am stralucit prea mult prin jocul meu. Am inceput sa joc CS:GO cand am aflat ca e free dupa multi ani de CS1.6 si CS:Source. Cred ca eram de varsta voastra cand jucam jocurile astea. Imi place serverul vostru pentru ca este curat (fara toate briz-brizurile alea enervante de pe alte servere) si sunt tare mahnit ca am primit ban si mai ales ca nu folosesc nici un cod. Nu cred ca la 40 de ani ai mei ma satisface sa folosesc coduri. Daca va uitati pe scorurile mele de pe server o sa vedeti ca sunt mediocre , chiar nu inteleg. Sper sa reconsiderati decizia si poate imi permiteti sa ma mai destind jucand cateva meciuri pe serverul vostru.

Mult noroc baieti.

• Branthery, Ridgenic, Galenagew and 7 others like this

FocuS

FocuS

Admin

• Group:
    Admini Server
  • Member Number:
    6110
    MENTION

O sa ma uit in logs, si cine ti a dat ban il astept cu dovada aici + revin peste 24h

FOUNDER OFFICIAL GO.ARENACS.RO

COPYRIGHT 2017-2019

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users