Jump to content

Welcome to ArenaCS
Inregistreaza-te acum pe forum, ca sa poti accesa functionalitatiile lui pe deplin. In cazul in care ai cont, da un click aici Logheaza-te - in cazul in care n-ai cont, da click aici Creaza-ti un cont doar cu un simplu click, gratuit!
Photo

Staff foarte slab

No replies to this topic

gigelbelitu

gigelbelitu

User nou

• Group:
    Members
  • Member Number:
    6271
    MENTION

IGN: Gigel Belitu

Imi pare foarte rau pentru acest server, l-am gasit acum cateva saptamani din dorinta de a juca ceva mai putin intens ca MM sau Faceit. Era un fel de "hai sa mai joc niste CS dar sa nu stau 1 ora si jumatate intr-un meci in care trebuie sa stai foarte concentrat". Dar din pacate majoritatea staff-ului ( din cate am vazut eu, nu ii stiu pe toti logic) nu isi da seama ca nu ii afecteaza cu nimic daca pierd in asa fel incat sa fie super frustrati si sa recurga la un limbaj si un comportament ce denota "cat ii duce capul" (sa fim sinceri, toata lumea mai foloseste niste injuraturi etc. dar iti dai seama din glas/tonalitate cand te injura cu ura si cand e doar o gluma sau pur si simplu asa vorbeste el zi de zi). De ce fac aceasta reclamatie? Deoarece recent , 12.04.2018 ~16:30 (nu stiu sigur ora) am primit ban pe motiv de Wallhack. Debea intrat pe server ,pe mapa fy_snow, am ales sa joc cateva runde cu Deagle-ul si am dat cateva headshot-uri consecutive (pe parcursul a mai multor runde) , fapt ce l-a deranjat foarte mult pe un presupus admin "caci cum sa joace unu` mai bine ca mine,sa faca niste kill-uri in plus si sa nu pot lua eu runda, ca eu sunt cineva, ADMIN PE UN SERVER PUBLIC". Am inteles, pare omul suspect, te duci putin pe spectate si te uiti  dupa lucruri evidente (daca tu chiar crezi ca acela are hack), nu ca a dat cateva headshot-uri si gata ban.In plus putea foarte frumos sa ma abordeze, sa ma intrebe de ce joc cu hack, si eu ii raspundeam , ii explicam ca nu am si de ce nu am. Dar da , e mult mai usor sa actionezi "ca asa vrei tu".

Numele adminului nu il cunosc, nu am bagat de seama deoarece am primit ban fara sa fiu anuntat ( tind sa precizez ca pe voice chat  a zis ceva ca vrea sa dea niste ban-uri dar de unde sa-mi dau eu seama ca e vorba de mine :> ). Restul "intamplarilor", dupa care am tras concluzia de mai sus cu limbajul si comportamentul ,nu mai au rost sa fie insirate aici , cred ca se stiu foarte bine. In final, nu doresc sa ma mai complic cu unban (poze, demo-uri etc.) si bafta cu serverul !

• _GOD_ likes this

Reply to this topic

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users